Menu
Obec Torysa
obecTorysa
S čím Vám môžeme pomôcť
rozšírené vyhľadávanie
RSS

Sezónne vlakové a autobusové spoje počas leta 2022

Sezónne vlakové a autobusové spoje počas leta 2022 1

Posilnenie vlakových a autobusových spojov v Prešovskom samosprávnom kraji počas letnej sezóny 2022

Poľskí a slovenskí návštevníci môžu počas tohto leta 2022 možnosť využiť pravidelné sezónne vlakové spoje:

·         Poprad-Tatry – Stará Ľubovňa – Muszyna (premáva počas víkendov v termíne od 4. júna do 4. septembra 2022),

 

Cestovný poriadok

vlak

RR 8360

RR 8362

stanica

odchod

odchod

Poprad Tatry

07:32

15:18

Studený Potok

07:44

15:31

Kežmarok

07:54

15:41

Spišská Belá zast.

08:04

15:52

Podolínec

08:17

16:06

Stará Ľubovňa

08:34

16:23

Plaveč

08:51

16:40

Muszyna

prích. 09:10

prích.17:01

 

vlak

RR 8361

RR 8363

stanica

odchod

odchod

Muszyna

09:47

17:56

Plaveč

10:18

18:15

Stará Ľubovňa

10:32

18:30

Podolínec

10:44

18:42

Spišská Belá zast.

10:56

18:55

Kežmarok

11:05

19:04

Studený Potok

11:17

19:16

Poprad Tatry

prích.11:29

prích.19:29

 

K daným vlakom Prešovský samosprávny kraj posilnil dopravu a zabezpečil autobusové prípoje na Pieniny (Červený Kláštor) zo Železničnej stanici Stará Ľubovňa, ktoré budú premávať počas víkendov v termíne od 2.7.2022 do 4.9.2022 (viac info na plagáte).

 

·         Rzeszów/Lupków – Medzilaborce (premáva počas víkendov v termíne od 25. júna do 28. augusta 2022),

 

Os 8984 (Rzeszów/Lupkow 10:00 – Medzilaborce 10:24),
Os 8985 (Medzilaborce 10:31 – Lupkow 10:54/Sanok),
Os 8986 (Sanok/Lupkow 17:12 – Medzilaborce 17:36),
Os 8987 (Medzilaborce 17:48 – Lupkow 18:11/Rzeszów),
Os 8988 (Sanok/Lupkow 20:56 – Medzilaborce 21:20),
Os 8989 (Medzilaborce 22:20 – Lupkow 22:43/Rzeszów),

 

a mimoriadne sezónne vlakové spoje:

 

·         Košice - Prešov – Plaveč – Stará Ľubovňa (premáva počas víkendov v termíne od 11. júna do 11. septembra 2022),

 

REX 1940 (Košice 06:30 – Stará Ľubovňa 09:09),

REX 1942 (Košice 07:06 – Stará Ľubovňa 09:09),
REX 1941 (Stará Ľubovňa 09:59 – Košice 11:54),
REX 1944 (Košice 12:30 – Stará Ľubovňa 15:08),

REX 1943 (Stará Ľubovňa 17:55 – Košice 19:55),

 

·         Prešov – Humenné – Snina – Stakčín (premáva počas víkendov v termíne od 11. júna do 11. septembra 2022),

 

REX 1951 (Prešov 7:45 – Stakčín 09:42),
REX 1950 (Stakčín 09:54 – Prešov 11:53),
REX 1953 (Prešov 12:33 – Stakčín 14:22),
REX 1954 (Stakčín 15:45 – Prešov 18:04),

 

·         Prešov – Červená Skala – Banská Bystrica (premáva v nedeľu v termíne od 3. júla do 11. septembra 2022),

 

REX 824 (Prešov 07:34 – Banská Bystrica 12:20),
REX 827 (Banská Bystrica 13:29 – Prešov 18:01),

 

·         Košice - Bardejov (premáva 2., 3., 16., 17., 30., 31. - VII., 13., 14., 27., 28., 29. - VIII.),

 

REX 1970 (Košice 09:45 – Bardejov 11:23),
REX 1971 (Bardejov 16:40 – Košice 18:08),

 

Aktuálne informácie ohľadom presných časov odchodov nájdete na stránke https://cp.hnonline.sk.

LetneVlaky_ZSSK.png (113.31 kB)

Plagat Pieniny.jpg (1.61 MB)

 

Prílohy

LetneVlaky_ZSSK.png

LetneVlaky_ZSSK.png
Typ súboru: PNG obrázok, Velkosť: 113,31 kB

Plagat Pieniny.jpg

Plagat Pieniny.jpg
Typ súboru: JPG obrázok, Velkosť: 1,61 MB
Dátum vloženia: 22. 6. 2022 11:22
Dátum poslednej aktualizácie: 28. 6. 2022 12:51
Autor: Správce Webu

Aktuálne

Kontakt

Obec Torysa
Torysa 28
082 76 Torysa

Ing. Jozef Stedina - starosta obce

Starosta mobil: 0908 776 733

Sekretariát:  051 / 459 73 10

www.obectorysa.sk

starosta@obectorysa.sk

IČO: 00 327883

DIČ: 202 0732285
VÚB banka, a.s.
Č. ú. 8425572/0200

IBAN: SK91 0200 0000 0000 0842 5572

Mobilná aplikácia

Sledujte informácie z nášho webu v mobilnej aplikácii - V OBRAZE.
Voľne k stiahnutiu:

Kalendár

Po Ut St Št Pia So Ne
26 27 28 29 30 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6

Cintorín

cintorín

Virtuálna prehliadka

virtuálna pprehliadka

Odpady

ODPADY

Obec Torysa Obec Torysa

Mobilná aplikácia

Aktuálne informácie od nás
Priamo vo vašom telefóne
Viac o aplikácii
Stiahnite si našu mobilnú aplikáciu na